15 KATA KADAR ASANSÖR HİZMETİ http://www.yesilermenekgazetesi.com/panel/islem-listele-380.html
Haber
30 Aralık 2021 - Perşembe 14:00 Bu haber 789 kez okundu
 
15 KATA KADAR ASANSÖR HİZMETİ
1982'den bugüne her türlü mobilya dekarosyon işi ile faaliyet göstermekte olan ERMENEK DUMAN MOBİLYA vatandaşlarımıza yeni hizmetler getirmeye devam ediyor.
- Haberi
15 KATA KADAR ASANSÖR HİZMETİ

Duman Mobilya ekibi ile yaptığımız görüşmede;

Taşıma sırasında hangi eşyaya hangi ambalaj malzemesi kullanılacağının bilindiğini ve bu uygulama ile beraber ilk taşıma aşamasında gerekli olabilecek tüm ambalaj malzeme listesinin planlandığını belirten Duman Mobilya Ekibi ambalajlama esnasında kırılacak eşyaların paketlendiğini söyledi. Asansörlü, ambalajlı, isteğe göre sigorta hizmetlerinin verildiği DUMAN MOBİLYA şehir içi ve şehir dışı nakliyelerinde günlük ve aylık depolama hizmeti de sunduklarını belirttiler.
Evden eve taşımacılık işlemlerinde kullanılan ambalaj malzemelerinin tamamının çevre dostu olarak yer alması, ayrıca taşımacılık esnasında tüm eşyaların isteğe bağlı sigorta güvencesi altına alınması, DUMAN MOBİLYA olarak ön sıralarda tutuluyor.

Tüm eşyaların söküm kurulum işlemlerinin kaliteli ve güvenli bir şekilde yapıldığını belirten Duman Mobilya Ekibi kiralık asansör hizmetide veriyor.

Yeşil Ermenek Gazetesi olarak DUMAN MOBİLYA EKİBİNE yaptığı işte başarılarının devamını dileriz.

Kaynak: Editör: Fadime BARDAK
Etiketler: 15, KATA, KADAR, ASANSÖR, HİZMETİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı